Добро Ткаени Медисон Шаг Обичен Модерен Цврст Зелен Дебел Бушав 5 ' 7 '2 Површина Килим
Неодамнешно

Добро Ткаени Медисон Шаг Обичен Модерен Цврст Зелен Дебел Бушав 5 ' 7 '2 Површина Килим

DEN 1024.00

Това е достапна

Колекцијата Медисон Шаг комбинира мек, кадифен куп со издржливост и разумни цени. Полипропиленските влакна даваат 1? куп кој е отпорен на дамки и не?т барака или бледнее со текот на времето. Подлогата од 100% јута е безбедна за дрвени подови и сите четири страни на тепихот се подредени за подобрена издржливост. Големата вредност за цената значи дека плаќате помалку и го одржувате вашиот килим подолго, а разновидните стилови со дезен и обичен бушав ја прават оваа колекција совршена за секој модерен простор. 1 " дебели, барака-слободен бушава предиво. Изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен). Издржлив и лесен за чистење.

Основните својства

Додатоци на производот