Волкот Производ W40 - Dashmat Прилагодено Цртичка Покритие, Кафеава
Неодамнешно

Волкот Производ W40 - Dashmat Прилагодено Цртичка Покритие, Кафеава

DEN 2.67

Това е достапна

Капаците со Цртичка од дашмат го елиминираат опасниот сјај на шофершајбната за возење без одвраќање. Карактеристики елегантната ткаенина слична на велур е одличен избор за луксузни возила за сите сензори поставени на цртичка и компатибилни со сите возила што имаат воздушни перничиња поставени на патници ја штитат вашата контролна табла од негативните ефекти на ув зраците спецификации боја : Кафеав Материјал : Тепих : Директно Вклопување-ШКУ : КСАО444854 капаците со цртичка од дашмат го елиминираат опасниот сјај на шофершајбната за возење без одвраќање. Карактеристики Елегантната ткаенина слична на велур е одличен избор за луксузни возила. Исечоци за сите сензори и отвори поставени на цртичка. Компатибилен со сите возила кои имаат воздушни перничиња монтирани на патници. Ја штити вашата контролна табла од негативните ефекти на УВ зраците. Спецификации Боја : Кафеава. Материјал : Тепих. Фитм : Директно Вклопување. - ШКУ : КСАО444854 Одговара Изберете : 2015-2018 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К1500 ЛТ 2014 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К1500 2016-2018 ГМЦ СИЕРА К1500 СЛТ 2014 ГМЦ СИЕРА К1500 СЛЕ 2015 ГМЦ СИЕРА Ц1500 СЛТ 2019 шевролет СИЛВЕРАДО ЛД Ц1500 лт 2019 шевролет СИЛВЕРАДО Ц2500 Тешки Лтз 2019 ГМЦ СИЕРА К2500 Тешки 2019 Гмц сиера ОГРАНИЧЕНА Ц1500 И Повеќе - Додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основните својства

Додатоци на производот