Космополитски Отстранувач На Влакна На Лицето
Неодамнешно

Космополитски Отстранувач На Влакна На Лицето

DEN 3.33

Това е достапна

Синиот И Сребрениот Космополитски Отстранувач на Влакна на Лицето контури на вашата кожа и нежно потези за да ја исечете косата без влечење, оставајќи ја кожата мазна без стрништа, гребнатини или црвенило. Сечилото е остро со заоблени заштитни глави со ниско триење кои спречуваат оштетување на кожата. Хоризонталната глава за сечење на бричот може веднаш и целосно да ја избричи вишокот коса на прстите, образите, брадата, горната усна и рацете. Склопот е исклучително едноставен и лесен за држење соonomономски дизајн и завршница со мек допир. Лизнете го во вашиот комплет за убавина, торба или чанта за да останете без нејасни. Ќе се заљубите во неверојатната нега на кожата постигната Со Космополитскиот Отстранувач на Влакна на Лицето. Ефикасно Отстранување На Влакна. Ги Отстранува Несаканите Влакна Од Лицето И Другите Чувствителни Области. Вградена Светлина На Допир. ПОТРЕБНА Еa Батерија.

Основните својства

Додатоци на производот