Серија L Работна Станица Биро Со Три Четвртини Висина Пиедестал На Левата Страна, 66 30 29.5
Неодамнешно

Серија L Работна Станица Биро Со Три Четвртини Висина Пиедестал На Левата Страна, 66 30 29.5

DEN 1.67

Това е достапна

Модуларно решение за управување кое комбинира стилски профили и елегантни акценти со врвно вклопување и завршна обработка. Абразија-и ламинат отпорен на дамки со елегантни дрвени предмети. Фиоките се возат на суспензии на челични топчести лежишта; фиоката за датотеки се протега целосно и располага со висечки датотеки со букви и правна големина, фиоката за кутии се протега три четвртини. Hon®" Еден Клуч " основните отстранливи брави го прават повторното клучење брзо и лесно. За Употреба Со Вистинско Враќање. Биро И Враќање продадени и испорачани одделно ORDER НАРАЧАЈТЕ И двете. Име на серија : hon® 10700 Series®; Работна Површина/Основна Боја : Коњак; Семејство На Бои : Цреша; Облик На Работна Површина : L-Облик; Лева рака. За Употреба Со Вистинско Враќање. Биро И Враќање продадени и испорачани одделно-НАРАЧАЈТЕ И двете. Модуларно решение за управување кое комбинира стилски профили и елегантни акценти со врвно вклопување и завршна обработка. Абразија-и ламинат отпорен на дамки со елегантни дрвени предмети. Фиоките се возат на суспензии на челични топчести лежишта; фиоката за датотеки се протега целосно и располага со висечки датотеки со букви и правна големина, фиоката за кутии се протега три четвртини. Hon®" Еден Клуч " основни отстранливи брави го прават повторното копирање брзо и лесно. Целосна висина скромност панел за приватност. Две громови на работната површина за управување со кабли. Број на модел : H10784 L. COGNCOGN.

Основните својства

Додатоци на производот