10, МАХ СОЛАРЕН ПОЛНАЧ И БЕЗЖИЧНА ПРЕНОСЛИВА ЕНЕРГЕТСКА БАНКА-РОЦ10
Неодамнешно

10, МАХ СОЛАРЕН ПОЛНАЧ И БЕЗЖИЧНА ПРЕНОСЛИВА ЕНЕРГЕТСКА БАНКА-РОЦ10

DEN 3.33

Това е достапна

РПЦ го обезбедува најдоброто од двата света, ефикасен соларен полнач од едната страна со безжично полнење од другата страна. ROC има вградена батерија од 10.000 m Ah, LED Фенерче, 2 usb + 1 USB-C порти плус има водоотпорен рејтинг НА IP65 што го штити од елементите како силен дожд или прашина. ROC обезбедува до 4x полнења на некои уреди и USB-C Полнење во/надвор за понови андроид уреди и други уреди како Go Pro®. и работи И За Андроид и за ајфон. 3 пристаништа за полнење. Поддржува ЧИ безжично полнење. Чи безжичен сертифициран. 10.000 mah powerbank наплаќа паметен телефон до 6 пати со едно полнење. USB-C Испорака На Енергија 18 вати брзо полнење за i Phone, Google Pixel, Samsung Galaxy Note и многу повеќе. Брзо полнење 3.0 брзо полнење За Самсунг, ЛГ, Моторола и многу повеќе. 10 вати чи компатибилно безжично брзо полнење За apple i Phone, Google Pixel, Samsung Galaxy Note, LG и многу повеќе. Соларниот панел 280 m Ah обезбедува до еден час време за разговор за секој час соларно полнење . Нечистотија -, прашина - и водоотпорен (IP66). Работи со кој било УРЕД со USB напојување и може да полни до 3 уреди во исто време . Краток спој, прекумерен напон и заштита од прекумерна струја обезбедува безбедно полнење на уредот секој пат. Финишот обложен со гума се чувствува добро како што изгледа . Вклучува усб-А ДО УСБ-Ц Тежок премиум кабел. Карабинот има клип за заклучување за безбедно прицврстување на ранец. 5-годишна гаранција. Вклучува енергетска банка и кабел за полнење.

Основните својства

Додатоци на производот