Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2012 - Тојота Јарис Хечбек
Неодамнешно

Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2012 - Тојота Јарис Хечбек

DEN 704.48

Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Ретровизор На Вратата За Напојување На Возачот, Текстура, Без Загреано Стакло, За Модели на Хечбек. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2012-2014 Тојота Јарис Хечбек. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2012-2014 Тојота Јарис Хечбек Без Загреано Стакло, Текстура, За Хечбек Модели, Рамно Стакло . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Основните својства

Додатоци на производот