Машка И Голема Машка Маичка Со Кратки Ракави Без Ознаки, До ГОЛЕМИНА 6XL
Неодамнешно

Машка И Голема Машка Маичка Со Кратки Ракави Без Ознаки, До ГОЛЕМИНА 6XL

DEN 351.68

Това е достапна

Толку многу бои што се осмелуваме да најдете сенка што не ја нудиме. Супер мека памучна маичка изгледа одлично како што се чувствува. Поставете Рамна Јака. Се спротивставува на избледување. Лента од рамо до рамо за издржливост. Достапно во различни бои. Ханес-Нов Ммф-Мажи-Автентична Маица Со Кратки Ракави.

Основните својства

Додатоци на производот