Хималаја Хим707а Рачно Изработен Син Мулти Килим
Неодамнешно

Хималаја Хим707а Рачно Изработен Син Мулти Килим

DEN 3.00

Това е достапна

Сафавиех Хималаја ХИМ707А Рачно Изработен Син / Мулти Килим обичната привлечност на современите Тибетски теписи се потсетува во килимите богати со текстура на Колекцијата Хималаја. Рачно се наѕираше користејќи 100% чиста волна во огромен број загреани цврсти материи, преодни ленти и суптилни карирани, секој килим во оваа разноврсна колекција е идеално дополнување на мод, бохо или преоден стилизиран домашен декор.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е 0,25-0,5 инчи. Модерен И Современ Стил. Шик Геометриска Шема.

Основните својства

Додатоци на производот