Стерилит Кварт Клирвју Контејнер За Складирање На Бравата Со Слатки Рачки Од Слива 175
Неодамнешно

Стерилит Кварт Клирвју Контејнер За Складирање На Бравата Со Слатки Рачки Од Слива 175

DEN 1871.84

Това е достапна

Контејнерот За складирање Има ergономски брави кои безбедно го прицврстуваат капакот на основата, но сепак е лесен за отклучување Повеќе основи можат да се редат една врз друга Идеални За чување чевли И други ситници низ домот погодно Се Вклопуваат на 16" жица плакарот полици Види преку база и капак овозможува содржина лесно да се идентификуваат во секој агол слатка слива рачки Јасно 6 литри Должина : 14.13 Ширина : 4.88 Висина : 7.88 - ШКУ : jnsn39232 модел бр : 6028101. Бренд : СТЕРИЛИТ. УПЦ : 73149751171. КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА БРАВАТА 6 QT. Стерилит 4.875 во. H X 7.75 во. В Х 14.125 во. Д Складирање Кутија За Складирање На Бравата. ХАРДВЕР/ГРАДЕЖЕН МАТЕРИЈАЛ. КОНТЕЈНЕРИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ. ЧИСТИ ТОРБИ. Земја на Потекло е САД.

Основните својства

Додатоци на производот