Плејте Час Странично И Назад Измазнување Безжичен Градник Бел 38д Женски
Неодамнешно

Плејте Час Странично И Назад Измазнување Безжичен Градник Бел 38д Женски

DEN 463.84

Това е достапна

ОВОЈ ГРАДНИК ГО ИМА ТВОЈОТ ГРБ - И СТРАНИ го слушаме од жените насекаде. Сакате помазен изглед под облеката. Дизајниран да ја исфрли испакнатоста, Овој Безжичен градник Playtex Од 18 Часа користи технологија за фузија на ткаенина за странично и задно измазнување што го баравте. Беспрекорните чаши од 2 слоја исчезнуваат за изглед без шоу дури и под најлепливата облека. И додека изгледате добро, и вие ќе се чувствувате добро - благодарение на амортизираните, нелизгачки ремени, извонредната потпора без жиците и ладењето на ткаенината што ја отстранува влагата. КАЖЕТЕ ЗБОГУМ на технологијата на ткаенина СО ИСПАКНАТОСТ-Фузија ги измазнува грбот и страните. МАЗНИ и СВИЛЕНИ - Беспрекорни чаши исчезнуваат под маици и други прилепени врвови. Систем trusupport® - 4-насочниот систем За Поддршка на Tru SUPPORT обезбедува повисоки страни за контрола на испакнатост, пополни чаши за природно обликување, пошироки, амортизирани ремени за целодневна леснотија и помазен грб за подобрена стабилност, со дополнителна странична и задна поддршка. ВРВЕН ПОДДРШКА-Потпис М-Рамка за се чувствуваат добро поддршка без жици. ЧУВАЈТЕ ја вашата кул-Кул comfort® ткаенината ја отстранува влагата за да се чувствувате свежо, ладно и удобно цел ден. АМОРТИЗИРАНИ РЕМЕНИ ЗА УДОБНОСТ-ремените што не се лизгаат се амортизираат за да помогнат во ублажување на притисокот на рамото. РАЧНО ПЕРЕЊЕ-Playtex препорачува миење на вашиот безжичен градник во ладна вода за да ја зачувате ткаенината и да заштедите енергија. ; големина на чаша : Д; големина на лента : 38 беспрекорен, лесно обложен градник за мазнење на грбот без жица. Trusupport 4-насочен систем за поддршка решава соодветни грижи. Повисоки страни и заоблени чаши за сигурно покривање. Амортизираните ремени за удобност го ублажуваат притисокот на рамото. Поширок, помазен грб за стабилност без возење. Ремените што се прилагодуваат наназад, блиску поставени нема да се лизгаат. 2-4 редови прилагодлива кука (2) пополни чаши за природна форма; (3) пошироки ремени за удобност; и (4) помазен грб за стабилност. Препорачано Миење Пред Носење. Помеѓу големини? Ви предлагаме да ја зголемите големината.

Основните својства

Додатоци на производот