Патување Колекција Жени Татјана Круг Пети Блок Пета Челзи Чизми
Неодамнешно

Патување Колекција Жени Татјана Круг Пети Блок Пета Челзи Чизми

DEN 2.33

Това е достапна

Оваа чизма од челзи е толку удобна и симпатична што ќе сакате да ги носите цела сезона. Колекцијата Татјана По Патување е класичен стил На Челзи со веганска кожа подигната со ѓон за навртки и блок пета. Рашири гор на глуждовите и поддршка 4 mm tru Comfort poam ® влошка совршено вклопување. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратило : 6 инчи. Врвен Обем : 11 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Круг. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратило : 6 инчи. Врвен Обем : 11 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Круг. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратило : 6 инчи. Врвен Обем : 11 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Круг. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Основните својства

Додатоци на производот