Голијат Поп Свиња Поп Н Трка
Неодамнешно

Голијат Поп Свиња Поп Н Трка

DEN 2.00

Това е достапна

Уживајте во круг или повеќе со пријателите и семејството за време на празниците, на одмор, за ноќна игра или во дождливи попладневни часови. . Совршен за ноќна игра со пријателите и семејството. Не се препорачува за деца под 3 години. Одлично како подарок за секоја пригода. . Зошто Игри?. Коцки, домино, комплети за креветчиња и карти за играње, без оглед на вашето омилено минато време што го имаме. Уживајте во круг или повеќе со пријателите и семејството за време на празниците, на одмор, за ноќна игра или во дождливи попладневни часови. Координирајте ја вашата игра ноќи со експанзија пакети, слични теми, или круг робин игра!. Првиот играч што ќе добие 4 преселници дома победува!. Совршена придружба на популарниот поп свиња игра за 2-4 играчи,. возраст 4 и повеќе.

Основните својства

Додатоци на производот