Направете Повеќе Од Она Што Ве Прави Среќни Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34
Неодамнешно

Направете Повеќе Од Она Што Ве Прави Среќни Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 159.84

Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни Направи Повеќе Од Она Што Те Прави Среќен Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Направи Повеќе Од Она Што Те Прави Среќен Ѕиден Постер Со Дрвени Трендови На Магнетна Рамка Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Основните својства

Додатоци на производот