Комплет За Поправка На Рачката На вратата Компатибилен со 1997-Фолксваген Голф 1999 - Фолксваген Џета Заден Дел, Патничка Страна, Надворешен 4цил 2,0 Л
Неодамнешно

Комплет За Поправка На Рачката На вратата Компатибилен со 1997-Фолксваген Голф 1999 - Фолксваген Џета Заден Дел, Патничка Страна,

DEN 1.33

Това е достапна

Специфичност НА ПРОИЗВОДОТ : Продадена Директна Количина : Продадена поединечно заменува Ое Број : 3б0837886динтерханг Дел Број : 3б0837886 гаранција : 1-годишна гаранција за неограничена километража КОМПЛЕТ ЗА ПОПРАВКА НА РАЧКАТА На ВРАТАТА Произведен од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена НА ОЕ за вашата Оштетен Или Остарен Фабрички Дел.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Задна, Десна Страна, Екстериерволксваген98-99, 2002-2004 Голф ГЛ 4-Врата, Хечбек99-2004 ГОЛФ ГЛС 4-Врата, Хечбек98 Голф К2 4-Врата, Хечбек2004 Голф (подмодел : ГЛ ТДИ, ГЛС ТДИ) 4-Врата, Хечбек97 Голф (подмодел : гл, Џез, К2, Трек) 4-Врата, Хечбек, 4-Та Генерација99 Голф (Подмодел : ТДИ, Волфсбург Издание) 4-Врата, ХЕЧБЕК2005 Џета 2.5 4-Врата, Седан2002-2005 Џета гл 4-врата, ВАГОН2005 ЏЕТА Гл Тди 4-Врата, седан2005 џета Гл Тди 4-Врата, Вагон2002-2005 Џета Гли 4-Врата, Седан2001-2005 Џета Глс 4-Врата, Вагон2005 Џета Глс Тди 4-Врата, Седан2005 Џета Глс тди 4-врата, ВАГОН2000-2003 Џета Глкс 4-Врата, седан2001-2002 Џета Глкс 4-Врата, Вагон2002-2004 Џета Тди 4-Врата, вагон2001, 2003 Џета Волфсбург Издание 4-Врата, Седан2003 Џета Волфсбург Издание 4-Врата, вагон2000-2005 ЏЕТА (Подмодел : Гл, Глс, тди) 4-врата, седан99 Џета (Подмодел : Гл, Глс, Глкс, Тди, Волфсбург Издание) 4-врата, Седан, 4-Та Генерација Го Заменува Ое Број : 3б0837886д. Размена На Броеви На Делови : 3б0837886д.

Основните својства

Додатоци на производот