Орибе Коса Алхемија Еластичност Регенератор 6.8 мл 200мл
Неодамнешно

Орибе Коса Алхемија Еластичност Регенератор 6.8 мл 200мл

DEN 0.67

Това е достапна

Орибе Коса Алхемија Еластичност Регенератор 6.8 мл/200мл Дајте и на косата доза на сила, мекост и виталност со оваа попустливо кондиционирачка терапија за коса. Нашата лековита мешавина од чиа семе, био-ферментиран бамбусов лист и растителни протеини создаваат заштитен штит околу жиците за подобрување на структурниот интегритет на косата и спречување на кршење. Комплексот на хијалуронска киселина со повеќе дејства се рехидрира одвнатре за да испорача наплив на влага и да ја зголеми еластичноста. Резултат : мазна, силна, ултра еластична коса. Ја зајакнува и зајакнува кревката коса. Го намалува падот на косата предизвикан од кршење. Хидрира насоки за зголемување на еластичноста. Екстракти од маргаритка и орли помине : помагаат да се зајакне косата од коренот додека се зајакнуваат кршливите краеви, се подобрува целокупното здравје на косата и се поттикнува должината. Погоден е за сите типови коса.

Основните својства

Додатоци на производот