Забава Експрес 15 3 4 Голем Авокадо Преклопен Најлон Торба Кеси-Компјутер
Неодамнешно

Забава Експрес 15 3 4 Голем Авокадо Преклопен Најлон Торба Кеси-Компјутер

DEN 2.33

Това е достапна

Ова слатко авокадо има тајна-тој е всушност корисна торбичка! Оваа преклоплива торба е фантастична услуга за забави за бранчи или забави. Симпатична и функционална, торбата лесно се урива во авокадото или се отвора за да открие торба со пруги со рачки, подготвена да собере што повеќе авокадо што можете да вклопите во една кеса! Одличен подарок за намирници или подарок за нутриционистички конференции, оваа чанта работи и како забавен начин за наплата на вашите работи. Овие цврсти торби за торби нема да ве изневерат вас или вашите додатоци. Плус, можете лесно да ја чувате торбата за повеќекратна употреба додека не ви треба повторно. Дизајнирани со лесни за употреба ремени и пространа внатрешна преграда, овие најлонски торбички се подготвени за забава во движење!. Големина : 15 "х 22 3/4".

Основните својства

Додатоци на производот