Заштитен знак Ликовна Уметност Златна Мерилин Платнена Уметност Од Дин Русо, Црна Мат, Сребрена Рамка
Неодамнешно

Заштитен знак Ликовна Уметност Златна Мерилин Платнена Уметност Од Дин Русо, Црна Мат, Сребрена Рамка

DEN 2601.60

Това е достапна

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Златна Мерилин" Платнена Уметност Од Дин Русо, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : Портрети. Стил : Поп-Арт. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Основните својства

Додатоци на производот