Херберт Чудовиште Комплет Со Ракавици Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток
Неодамнешно

Херберт Чудовиште Комплет Со Ракавици Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток

DEN 3.33

Това е достапна

Вклучува крзнена лента за глава од чудовиште со едно око и соодветни крзнени шепи. Само додаток што ви треба За Ноќта на Вештерките, забави, претстави и други забавни празнични продукции и свечености!Поради сезонскиот волумен, внимателно разгледајте ги опциите за датум на испорака/испорака. Херберт Чудовиште Комплет Со Ракавици Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток : Херберт Чудовиште комплет со ракавици. Лента за глава и соодветни крзнени шепи. Додаток за возрасни. Грижа : ладно миење раце; не белило; не пеглајте.

Основните својства

Додатоци на производот