Декмод 22 22 Браун Фау Кожа Гроздобер Фау Кожа Една Фиока Акцент Маса Со Заоблени Стил Нога Штанд, 1-Парче
Неодамнешно

Декмод 22 22 Браун Фау Кожа Гроздобер Фау Кожа Една Фиока Акцент Маса Со Заоблени Стил Нога Штанд, 1-Парче

DEN 1.00

Това е достапна

Декмод 22" х 22 " Кафеава Вештачка Кожа Гроздобер Вештачка Кожа Единечна Фиока Акцентна Маса Со Заоблен Стилски Држач за Нозе, 1 Парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Донесете завршен допир во вашиот дом со привлечна привлечност со оваа прекрасно изработена табела за акцент. Компактна пријателска маса која ви обезбедува дополнителен простор за складирање на површината каде било во вашиот дом. Масата за акцент на багажникот за складирање ќе ја надополни темната кожна троседот со друг декор за наследство за совршен стил на антички дизајн. Оваа ставка бродови во 1 картон. Табелата со кафеав акцент има една фиока. Метални столпчиња и токи линија предната фиока. Погоден само за внатрешна употреба. Потребно е некое собрание. Максималната граница на тежина е 100 килограми. Ова е единствена крајна маса во кафеава боја. Традиционален стил. Дизајниран со суштината на безвременската софистицираност, каде што богатите текстури од стариот свет и топлите нијанси се здружуваат за префинет класичен вкус на недооценен луксуз. Рангираната маса за багажникот за складирање е изработена од цврст мдф и вештачка кожа. Оваа традиционална правоаголна странична маса за складирање има црна боја со темно кафеав подтон и антички златен хардвер. Крајната маса од вештачка кожа има фиока за багаж инспирирана од гроздобер украсена со ремени за брава од вештачка кожа, рачки со завртки, детали за занитвам и закривена дрвена основа со дополнителна средна полица. Табелата за акцент е со димензии 22 L x 16w x 22 H инчи и тежи 30,8 килограми. Оваа темно кафеава крајна маса на багажникот нагласува квадратна форма со акцент на бравата и ноктите. Избришете ја со сува крпа. Рамката на крајната маса држи фиока со капак од вештачка кожа и е поддржана со заоблен држач за ногарки од дрво. Традиционален стил. Декмод 22" х 22 " Кафеава Вештачка Кожа Гроздобер Вештачка Кожа Единечна Фиока Акцентна Маса Со Заоблен Стилски Држач За Нозе, 1 Парче прави совршен додаток на секој дом.

Основните својства

Додатоци на производот