Топла Тркала Супер С. В. А. Т. Коптер Возило
Неодамнешно

Топла Тркала Супер С. В. А. Т. Коптер Возило

DEN 270.08

Това е достапна

Започнете Ги Вашите Жешки Тркала авантури со колекција на големи возила кои се вртат и подготвени за акција! Децата ќе сакаат повторно да создаваат возбудувања во реалниот свет со колекција на возила од големи размери кои лесно се сфаќаат за малите раце. Има Возило За Полнење Гориво Со Топли Тркала, СВАТ Хеликопор и Влечење Со Камшик На Жешките Тркала. Секое возило има уникатни карактеристики како вистински подвижни делови, складирање до еден автомобил и доаѓа со дополнително возило од 1 : 64 размери за изградба на имагинативни приказни. Собери ги сите! Секој продаден одделно. Боите и украсите може да варираат. Топла Тркала Супер S. W. A. T. Copter Возило : Возраст : 4 Y+. Најдете големи авантури со овие возила од големи размери!. Поголемата големина ги прави лесни за фаќање на малите раце. Карактеристики вистински подвижни делови за да додадете на возбуда. Скриено складирање во задниот дел држи до еден автомобил. Вклучува дополнително возило од 1 : 64 размери за дополнителна забава. Собери ги сите.

Основните својства

Додатоци на производот