Дики Супа Дупа Ниска Челик Пети Безбедност Чевли
Неодамнешно

Дики Супа Дупа Ниска Челик Пети Безбедност Чевли

DEN 1.00

Това е достапна

Почестете ги стапалата со една од најлесните безбедносни чевли што некогаш сме ги направиле кога ќе облечете Дики Машки Супа Дупа Челични Чевли За Прсти. Горниот дел од чевелот е направен од платно од индустриско одделение за да знаете дека ќе понуди заштита. Подножјето на ortholite® ве одржува удобно и подготвено за изведување, но може да се отстрани за да одговара на вашето ниво на удобност во пообични денови. Моделот на гумениот надворешен ѓон На Шарата и Жлебовите На Надворешниот ѓон На Дики флекс ги прават овие чевли отпорни на лизгање со подобра подвижност. Лесен и флексибилен. Индустриски одделение платно горниот. ортолитска подножје. лизгање и гумен надворешен ѓон отпорен на масло. Челичен прст.

Основните својства

Додатоци на производот