Каролини Богатства ББ5329ПВ Сребрена Сива Пудлица Ткаенина Декоративна Перница, 14хх14в, разнобојна
Неодамнешно

Каролини Богатства ББ5329ПВ Сребрена Сива Пудлица Ткаенина Декоративна Перница, 14хх14в, разнобојна

DEN 479.84

Това е достапна

Каролини Богатства BB5329 PW1414 Сребрена Сива Пудлица Ткаенина Декоративна Перница, 14hx14w, Разнобојна Ткаенина Декоративна Перница со раса специфични пудлица уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 14 инчи на 14 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Основните својства

Додатоци на производот