Случај Мини Трапер Клип, Шпион Сечилото Мазна Сина Коска Роџерс Пченка Кочан Жига
Неодамнешно

Случај Мини Трапер Клип, Шпион Сечилото Мазна Сина Коска Роџерс Пченка Кочан Жига

DEN 318.08

Това е достапна

Случај ХХ Мини Трапер Клип, Спеј Блејд Мазна Сина Коска Роџерс Пченка Кочан Жига Овој Мини Трапер е дел од Семејството На Сини Коски. Има причина што некои пријатели ги нарекуваме "вистински сини". Тоа е затоа што знаеме дека секогаш можеме да сметаме на нив, без разлика на се. Истото може да се каже и за Нашите Сини коскени ножеви. Одново и одново, нивните ножеви од нерѓосувачки челик ја завршуваат работата, а нивните класични сини рачки изгледаат уште подобро колку подолго ги носите. Мини Траперите се помала верзија на Нашиот Трапер кој носи две сечила со целосна должина, сечилото На Клипот и Сечилото На Шпионот. Сечилото На Клипот најчесто се користи како повеќенаменско сечило и се претпочита за детална работа. Сечилото За Шприц најчесто се користи како сеопфатно корисно сечило. Основните сечила за заробување и дерење го прават овој задолжителен нож за оние кои заробуваат мала игра. Овој нож е конструиран со Нерѓосувачки челик, Кој Е специјален челик со висока содржина на јаглерод, кој им помага на сечилата да држат раб подолго од конвенционалниот челик. Исто така, нуди извонредна јачина на сечилото и отпорност на корозија. Доаѓа погодно спакувано во кутија. Направени во БРАДФОРД, ПА, САД од домашни и увезени материјали.Огледало-полиран Тру-Остар хируршки ножеви од нерѓосувачки челик клип И Шпионски сечила пченка кочан жига сина коска должина на рачката : 3,5 инчи затворени и 2,7 унци ограничена доживотна гаранција забелешка : Бидејќи ние користиме рачно изработка и природни материјали, вашиот нож можеби не изгледа точно како што е прикажано. Огледало-полиран Тру-Остри хируршки нерѓосувачки челик ножеви. Клип и Шпион сечила. Роџерс пченка кочан жига Сина коска рачка. Должина : 3,5 инчи затворени и 2,7 унци Ограничена доживотна гаранција.

Основните својства

Додатоци на производот