Рио Кинастон Цврст Полиестер Бушава Површина Килим, Беж Слонова Коска, 8' 10'
Неодамнешно

Рио Кинастон Цврст Полиестер Бушава Површина Килим, Беж Слонова Коска, 8' 10'

DEN 3.00

Това е достапна

Сафавиех Рио Шаг Сг960б Рачно Изработен Беж / Тепих од Слонова Коска уникатните и еклектични украсни килими Од РИО шаг ОД САФАВИЕХ даваат рачно изработен текстилен уметнички изглед во секоја просторија во која живеат. Рачно тафтуван со исечоци од синтетичка ткаенина создавајќи бушава површина од тафта и проегирни текстури, Рио предизвикува слики од панделки за завиткување подароци и балетски тутуси. Направете драматична изјава со оваа иновативна подна обвивка во избор на форми од правоаголници и тркачи до квадрати и кругови. Килимот има приближна дебелина од 3,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Сафавиех Рио Шаг Сг960б Рачно Изработен Беж / Килим од Слонова Коска.

Основните својства

Додатоци на производот