Тешка 4' 8 ' Зимска Воздушна Перница За Надземни Базени
Неодамнешно

Тешка 4' 8 ' Зимска Воздушна Перница За Надземни Базени

DEN 559.84

Това е достапна

Г-дин Чиста Магија Гума Мулти-Површински Чистење Листови, 16 Кт Тешки 4' х 8' Зимување Воздушна Перница За Надземни Базени : Апсорбира стрес создаден од таложење мраз. Го намалува таложењето на дождовна вода, лисја и снег на вашата покривка. Користењето дополнителни перници ќе го заштити вашиот базен ако не успее.

Основните својства

Додатоци на производот