Пепа Прасе Мали Девојчиња Розова Желе Играат Сандали, Големини 7-12
Неодамнешно

Пепа Прасе Мали Девојчиња Розова Желе Играат Сандали, Големини 7-12

DEN 0.67

Това е достапна

Облечете го вашето малечко со овие трендовски Сандали Од Желе Од Розова Пепа. Овие желе сандали имаат меки желе горните ремени, удобност подножје и прилагодливи кука и јамка петица ремен. Вашето дете ќе сака да ја комплетира својата облека со својот омилен лик. Синтетички Горен И Ѓон; Амортизирано Подножје, Материјал : Флексибилен пвц; Отпорен На Вода; Прилагодлива Кука Лиценца Карактер : Пепа Прасе; Пол : Девојче/Женско; Големина : Мало Дете; Боја : Розова; Земја на Потекло : Увезена. Синтетички Горен И Ѓон; Амортизирано Подножје, Материјал : Флексибилен пвц; Отпорен На Вода; Прилагодлива Кука Лиценца Карактер : Пепа Прасе; Пол : Девојче/Женско; Големина : Мало Дете; Боја : Розова; Земја на Потекло : Увезена. Синтетички Горен И Ѓон; Амортизирано Подножје, Материјал : Флексибилен пвц; Отпорен На Вода; Прилагодлива Кука Лиценца Карактер : Пепа Прасе; Пол : Девојче/Женско; Големина : Мало Дете; Боја : Розова; Земја на Потекло : Увезена.

Основните својства

Додатоци на производот