Ступел Индустрии Рустикален Моето Среќно Место Големи Елен Рогови Платно Ѕидна Уметност Од Ким Ален
Неодамнешно

Ступел Индустрии Рустикален Моето Среќно Место Големи Елен Рогови Платно Ѕидна Уметност Од Ким Ален

DEN 719.84

Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 30 х 1,5 х 40 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн на Ким Ален

Основните својства

Додатоци на производот