14к жолто злато женско 8,50 Цврста нараквица за ланци на BO
Неодамнешно

14к жолто злато женско 8,50 Цврста нараквица за ланци на BO

DEN 896.00

Това е достапна

14к жолто злато (жолта боја) женски 8,50 "3,30мм цврста нараквица со ланци со тркалезна кутија со 120 мерачи и заклучување на јастог. Елегантен и едноставен, овој цврст ланец на кружни кутии е цврст во неговиот дизајн што го прави подеднакво функционално бидејќи е модерен, совршен за Секој приврзок по ваш избор. Направено да трае со најдобриот интерес на купувачот. Достапно во 14к жолто или бело злато, овој ланец спортува јастог. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми . Вешто произведен. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставен со вас на ум да го има предвид Бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршено за давање подароци. 14 Злато Карат (14К). Возрасни жени. Жолто злато (жолта боја). 3,30мм цврста нараквица со ланци на кутии. 120 мерач и заклучување на јастог. Цврсто злато.

Основните својства

Додатоци на производот