Центрични Делови-Контролна Рака-Бј Одговара изберете: 2000 - ТОЈОТАCHО
Неодамнешно

Центрични Делови-Контролна Рака-Бј Одговара изберете: 2000 - ТОЈОТАCHО

DEN 0.33

Това е достапна

Центричните Премиум Контролни Оружја нудат подобрени перформанси за широк спектар на апликации. Центричните Контролни Краци имаат завршетоци отпорни НА корозија ОД Типот ОЕ или алуминиумска конструкција каде што е потребно. Топчестите споеви имаат полимерни влошки со ниско триење или подмачкан метал до метални дизајни за лесно одржување и долг век на траење, каде што е применливо. Центрични 622.44001 Центрични Премиум Компоненти За Управување И Суспензија.

Основните својства

Додатоци на производот