Кошмарот на дизни Пред Божиќ Женски И Женски Плус Големина Пижами Сет, 3-Парче
Неодамнешно

Кошмарот на дизни Пред Божиќ Женски И Женски Плус Големина Пижами Сет, 3-Парче

DEN 2.33

Това е достапна

Исплашете ја целосната удобност пред спиење или во секое време Со овој Кадифен Кошмар пред божиќниот сет за Пижами, комплетен со соодветни чорапи за пријатно чувство. Исклучиво на . Материјал : 100% Полиестер; Чорапи : 98% Полиестер/2% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина М. Сетот вклучува : врв За пижами, панталони и соодветни чорапи. Врвни Карактеристики : Вратот на Екипажот; стил на пуловер; опуштено вклопување; долги ракави; целокупно печатење со графичка фолија напред. Карактеристики На панталони : стил на влечење; еластичен појас; заострена нога; печатење на сите страни. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Кошмар Пред Божиќ 3-Парче Пижами Во Собата За Жени.

Основните својства

Додатоци на производот