Лесни улични ерин сандали
Неодамнешно

Лесни улични ерин сандали

DEN 223.84

Това е достапна

Супер летен удар со детали, Ерин од Лесна улица е одлична сандала што ќе ве однесе од ден на ноќ. Одликувајќи се со одлична прилагодливост што ја држи ногата на место и современа блок -потпетица за стил и стабилност. 2,25 инчи пета. Отворен пети. Затворање на тока. Подготвено стапало.

Основните својства

Додатоци на производот