Штанд За Пиедестал Розово Дрво -
Неодамнешно

Штанд За Пиедестал Розово Дрво -

DEN 255.84

Това е достапна

Овие тркалезни дрвени штандови за прикажување имаат богата дамка од розово дрво и стилски изглед што ќе ја надополни вашата омилена вазна или светилка без да го одвлекува вниманието од неа. Откако ќе се измери до половина инч, прецизно ќе одговара на она што ќе изберете да го прикажете на него.Кружен дисплеј стендрих розово дрво дамкакористете го за да прикажете тегла, светилка, вазна и многу повеќе! Штанд За Пиедестал од розово дрво- (Големина 2 инчи. Основен Дијаметар).

Основните својства

Додатоци на производот