Оклоп Сите Кат Мат 4-Парче Тепих Со Исцелување Рампа, Сива
Неодамнешно

Оклоп Сите Кат Мат 4-Парче Тепих Со Исцелување Рампа, Сива

DEN 345.76

Това е достапна

Оклоп целиот премиум комплет за подлоги од 4 парчиња го штити вашето возило од нечистотија, дамки и абење. Комплетот вклучува две предни и две задни душеци. Тепихот е супер издржлив и може да издржи повеќето излевања, сол на патот и сонце. Оклоп Сите Кат Мат 4-Парче Тепих Со Исцелување Рампа, Сива : Дебели куп сива тепих подни душеци заштита и се облекуваат вашето возило. Универзално одговара за сите возила. Издржливите и атрактивни патосници за тепих помагаат вашите возила да бидат уредни и чисти. Дизајнот на подлогата на прстите ја спречува подната подлога да се движи под вашите стапала.

Основните својства

Додатоци на производот