Нурисон Страст Цветни Сиви 6'7 9'6 Област Килим
Неодамнешно

Нурисон Страст Цветни Сиви 6'7 9'6 Област Килим

DEN 1.33

Това е достапна

Богата, бујна, заводлива боја ве привлекува кон кадифната убавина на Прекрасната Колекција Страст. Ако возбудувате за задоволствата од разубавувањето на вашиот дом, ќе најдете теписи од областа На Страста едноставно неодоливи. Овие фантастични цветови, зачудувачки апстракти и драматични геометриски дизајни спојуваат елементи на класични персиски мотиви со модерен сензибилитет. Ткаени од полипропиленски влакна на најсовремени моќни простории, оваа колекција на теписи со површина комбинира дебел, удобен куп со пристап за лесна нега. Напредните техники на предјадење создаваат возбудлив ефект на патина. Живејте пошарен живот Со Страст во вашиот дом! Преголемите тропски цветови ја покриваат површината на Овој Тепих За Собирање Страст, со розови нијанси кои се комбинираат со посуптилна сина и сива боја за да создадат задебелена боја во секоја просторија. Во комбинација со мек и лесен куп за нега, овој цветен дезен носи смела, егзотична атмосфера во вашиот дом. Машина изработена од полипропиленски влакна со низок профил кои беспрекорно се вклопуваат во различни поставки. Издржлив и лесен за чистење. Идеален за употреба во вашата спална соба, дневна соба или домашна канцеларија. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Килим рампа препорачува.

Основните својства

Додатоци на производот