Без граници на кадиуниран качулка на јуниорите
Неодамнешно

Без граници на кадиуниран качулка на јуниорите

DEN 319.68

Това е достапна

Инспекцијата со ладно време е токму тука. Ултра-перницата пулвер од без граници ве одржува пријатна, удобна и симпатична. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. pullover со прицврстен аспиратор и влечење. Ребрестиот облик на манжетни и полите. Еден преден џеб за торбичка. Неон може да биде посветл отколку што се појавува на фотографијата. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот