Мики Маус Бебе Момче Краток Ракав Краток Сет, Облека Во Собата, 0 3 Месеци
Неодамнешно

Мики Маус Бебе Момче Краток Ракав Краток Сет, Облека Во Собата, 0 3 Месеци

DEN 467.04

Това е достапна

Проверете го овој симпатичен и пријатен краток сет на мики Маус кој е совршен додаток за да го одржувате вашето малечко удобно цел ден! Сет вклучува мики Маус целиот печатење краток ракав маичка маица и солидна краток ракав маичка маица со мики Маус графика, во комбинација со француски тери солидна кратко со нефункционални врвка. Ова е совршен сет за фрлање за секоја разиграна пригода! Мики Маус 3 Парче Постави Печатени Мета Графички Маичка Шорцеви Еластична Појас.

Основните својства

Додатоци на производот