Мункин Поздравниот Дете Јадење Во Собата, Розова Прскалки, Грофот
Неодамнешно

Мункин Поздравниот Дете Јадење Во Собата, Розова Прскалки, Грофот

DEN 3.00

Това е достапна

Дали сте подготвени за помалку неред и расчистување? Дното без лизгање на мунккин го олеснува оброкот без сите постојани излевања. Новите поделени чинии, чинии и чаши на мунккин се без БПА, безбедни за микробранова печка и машина за миење садови. Изненадете го и воодушевете го вашето малечко со овој нов модерен дизајн на посипете. Овие се совршени за секој оброк или ужинка. ДНОТО БЕЗ ЛИЗГАЊЕ : Чиниите и чиниите немаат дно без лизгање. Сетот за јадење вклучува : 2 чинии, 2 чинии, 2 чаши. БПА СЛОБОДЕН : машина за Миење Садови и микробранова печка безбедно. 18 + МЕСЕЦИ : Чашите вклучуваат отстранлив капак за обука за вклопување на преса за насочување на протокот на течност. ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ : чаши, чинии и чинии се гнездат заедно за лесно складирање. НОВ ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН НА ПРСКАЛКИ : Модерен и светол дизајн.

Основните својства

Додатоци на производот