Негувајте Дамски Врв Со Долги Ракави
Неодамнешно

Негувајте Дамски Врв Со Долги Ракави

DEN 592.00

Това е достапна

Тврдокорен навивач како тебе сака да го претставува тимот во се што правиш. Без разлика дали сте на чело на играта или околу градот, овој врв од Странична Облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе ви обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што ќе го направите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Вратот на екипажот. Материјал : 100% Памук. Увезени. Официјално лиценциран. Падна рамената. Марка : Странична Облека. Потресена графика за печатење на екранот. Долг ракав.

Основните својства

Додатоци на производот