Чудо нација бебе девојче разнесено ромпер, 2-пакет, големини 0м-24м
Неодамнешно

Чудо нација бебе девојче разнесено ромпер, 2-пакет, големини 0м-24м

DEN 204.80

Това е достапна

Изградете ја нејзината гардероба со оваа 2-пакет на ромери од Wonder Nation со два симпатична потрага по една удобна цена! Секоја пакет вклучува еден печатен ромпер и еден цврст ромпер за координирање со други предмети во нејзината гардероба. Мека и удобна за секојдневна игра или обичен ден надвор, со слатка тресена трим и навестување на стрии за да се движи со неа. Крајните прилепувања ги прават промените брзи и лесни. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 ромци. Цврст ромпер : опуштено вклопување; Хенли врат со плоча со 3 копчиња; Повлечете со прилепно дно; еластично отворање на нозете; Детали за руфла со трим на пикот. Печати Romper : Опуштено вклопување; Вратот на екипажот со затворање на копчето за клучеви на задниот дел; Повлечете со прилепно дно; еластично отворање на нозете; Детали за руфла со трим на пикот. Карактеристики : Текстурирана ткаенина со навестување за истегнување. Бебе девојче разнесено ромпер 2-пакет од Wonder Nation.

Основните својства

Додатоци на производот