Бланко 440215 - Дијамант 3-Дупка Двојно-Слив Капка-Во Или Поткопа Гранит Кујна Мијалник, Антрацит
Неодамнешно

Бланко 440215 - Дијамант 3-Дупка Двојно-Слив Капка-Во Или Поткопа Гранит Кујна Мијалник, Антрацит

DEN 1.67

Това е достапна

Именувајте ја формата. Именувајте ја апликацијата. Колекцијата Дијаманти ве покри. Секој детал е разгледан од поголемиот капацитет на садот до површината на лесното чистење, која се спротивставува на гребнатини и дамки.ШКУ : Именувајте ја формата. Именувајте ја апликацијата. Колекцијата Дијаманти ве покри. Секој детал е разгледан од поголемиот капацитет на садот до површината што лесно се чисти, која се спротивставува на гребнатини и дамки. СКУ : АДИБ004К093ХК.

Основните својства

Додатоци на производот