Бела Вита Теј-Итали ги закопчи сандалите
Неодамнешно

Бела Вита Теј-Итали ги закопчи сандалите

DEN 2.33

Това е достапна

Теј-италијата од Бела Вита е совршена комбинација на елегантен стил и удобност. Оваа мека поставена конструкција и прилагодлива лента ќе ги задржи нозете среќни додека минималистичкиот горен е сè за задоволување на вашето чувство за стил. Направено во Италија ова е разумен стил во најдобар случај.75 "клин -потпетица. Трендовски украс за тока.

Основните својства

Додатоци на производот