Автоматски погон Монако пред и задниот автомобил на седиштето на автомобилот Црно, 101817Adld
Неодамнешно

Автоматски погон Монако пред и задниот автомобил на седиштето на автомобилот Црно, 101817Adld

DEN 543.84

Това е достапна

Автоматското возење 3 парчиња обложувалници на автомобилот со црна и задна клупа на монако ќе го заштити ентериерот на целото вашето возило од излевање, прашина, остатоци и дамки. Материјалот на ткаенината му дава на вашето возило одличен изглед за секоја сезона. Функција на патентираната ласерска распоредување на странична технологија за воздушна торба. Обвивките на седиштата се дизајнирани со универзална апликација за вклопување што го прави вклопувањето на автомобили, камиони, спортски комунални возила и кросовери едноставни и лесни. Обвинетите за експресно вклопување можат да се вклопат на повеќето седишта за корпи со или без прилагодливи потпирачи за глава. Место чисто со блага детергент и влажна крпа. Само воздух сув. Автоматско возење парче монако пред и задното седиште за автомобили ги опфаќа црните 101817 Adld : Универзално вклопување, капаци на седиштето и потпирачот за глава. Целосно покритие на задното седиште за вкупна заштита на возилото. Инженерски и дизајниран да одговара на автомобили, камиони и SUV. Ги штити седиштата на возилото од излевање, прашина, остатоци и дамки. Странична воздушна торба безбедна со патентирана технологија за распоредување ласер. Боја : Црна. Лесно за инсталирање со вклучени упатства. Грижа : Местото чисто со блага детергент и влажна крпа. Само воздух сув.

Основните својства

Додатоци на производот