Бади Елфот Делукс Костим За Возрасни
Неодамнешно

Бади Елфот Делукс Костим За Возрасни

DEN 783.84

Това е достапна

Бади Елфот Делукс Костим За Возрасни Другар Елфот Делукс Костим За Возрасни : Вклучува : кадифена јакна, хулахопки, ремен, капа со пердув, навлаки за чевли и перика. Содржина на ткаенина : кадифе од мешавина од поликотон. Нега на ткаенина : миење раце во ладна вода, сушење на воздух. Големина : Мажи. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Основните својства

Додатоци на производот