Трговска марка ликовна уметност „Голема очи девојка посакува“ платно уметност од Вајан
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност „Голема очи девојка посакува“ платно уметност од Вајан

DEN 1.00

Това е достапна

Уметник : Wyannes Ubject : People Style : Eclectic Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има девојче со птичји птици што стои пред далечна куќа.Гикули (ЈЕЕ-Клеј) е напреден процес на печатење Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Wyanne 'Gird Eyed Girl Wish' Canvas Art.

Основните својства

Додатоци на производот