Тетратки 16 Географска Ширина Intel Core i 13th Gen 16gb Меморија GB SSD Intel Iris Xe Графички Windows Pro
Неодамнешно

Тетратки 16 Географска Ширина Intel Core i 13th Gen 16gb Меморија GB SSD Intel Iris Xe Графички Windows Pro

DEN 15999.84

Това е достапна

DELL Тетратки 16 " Географска Ширина 7640 Intel Core i5 13th Gen 16gb Меморија 256 GB SSD Intel Iris Xe Графика Windows 11 Pro Intel Core i5 1345 U 10-Јадро 4.7 GHz. 16 инчен Без Допир 1920 х 1200. LPDDR5 16gb 4800 MHz RAM МЕМОРИЈА. 256ГБ ССД. AC Адаптер 65 W 3-ќелија 57 WHR. Wi-Fi, Bluetooth. Виндоус 11 Про.

Основните својства

Додатоци на производот