Куќа На Шепи Hp609l Сад За Кучиња Од Нерѓосувачки Челик Со Силиконска Основа, L
Неодамнешно

Куќа На Шепи Hp609l Сад За Кучиња Од Нерѓосувачки Челик Со Силиконска Основа, L

DEN 3.33

Това е достапна

Обезбедете им на вашите миленици овој издржлив Сад За Кучиња од Нерѓосувачки Челик Со Силиконска Основа. Големата тежина и гуменото дно што не се лизга ги намалуваат неуредните чинии со превртување. И кога ќе дојде време да го исчистите, само фрлете го во машина за миење садови. Куќа На Шепи Hp609l Сад За Кучиња Од Нерѓосувачки Челик Со Силиконска Основа, L : Наменет За Храна Или Вода. Нескидна Гумена Основа. Голема Тежина и Чувство. Безбедна Машина За Миење Садови. Хигиенски Нерѓосувачки Челик. Голем.

Основните својства

Додатоци на производот