Кофа со 12 парчиња фарма на фарма
Неодамнешно

Кофа со 12 парчиња фарма на фарма

DEN 2.33

Това е достапна

Додадете забавен спин во рутината за играње на деца со оваа кофа со 12 парчиња фарма на фарма. Овие играчки им помагаат на децата да учат додека играат. Поставените играчки за животни на фармата вклучуваат коњи, крави, кокошки и овци. Исто така, има кучиња, мачки и зајаци. Овие пластични фарми животни се совпаѓаат со нивните вистински колеги со светли, вистински животни бои за дополнително препознавање и забава. Тие обезбедуваат часови забава за имагинативен млад ум. Малите деца ќе сакаат да играат соло или со еден пријател, создавајќи смешни сценарија за барнард и имитирајќи ги звуците на животните на содржината на нивните срца. Тие се дизајнирани да бидат безбедни за деца на возраст од 2 години и повеќе. Оваа кофа со 12 парчиња фарма на животни доаѓа со капак, така што кога ќе заврши времето за игра, лесно е да се извлече од патот. Кофа со 12 парчиња фарма на животни : Вклучува 12 различни пластични животни од фарма : овци, коњ, магаре, мачка, коза, пилешко, свиња, куче, зајак, коњ и 2 крави. Часови на имагинативна игра се можни со која било сцена на Барнард, малку може да сонува. Збир на играчки за животни од фарма ги подобрува раните вештини за препознавање животни. Кофа со капак за лесно складирање и помалку неред. Нежните, заоблени рабови се безбедни за мали раце. Направено за деца на возраст од 2 и повеќе години. Охрабрува паралелна игра за мали деца. Развијте бруто моторни и социјални вештини. Инспирирајте часови на соработка со улоги и креативно раскажување приказни.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: