Фармерки со врвни тексас на Georgeорџ Машки
Неодамнешно

Фармерки со врвни тексас на Georgeорџ Машки

DEN 1.00

Това е достапна

Додадете суштинско парче во вашата гардероба со овие машки врвни тексас фармерки од Georgeорџ. Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. Исклучиво на. Материјал : 69% памук/30% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : редовно. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Детали за контраст на бод; тексас ткаенина; јамки на појас. Машки тексас фармерки од Georgeорџ.

Основните својства

Додатоци на производот

Tot Standwich Stacker
Неодамнешно
Tot Standwich Stacker
Това е достапна
DEN 191.84
ценето:

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето:

Logitech Craft 920-008484
Неодамнешно
Logitech Craft 920-008484
Това е достапна
DEN 1.33
ценето: