Жирафа Во Џунглата Преголеми Ѕид Плакета Уметност, 12. 0. 18.5
Неодамнешно

Жирафа Во Џунглата Преголеми Ѕид Плакета Уметност, 12. 0. 18.5

DEN 2.67

Това е достапна

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12,5 х 0,5 х 18,5 Инчи. Литографско Печатење Монтирано На Цврст МДФ Од 0,5 Инчи (дрво) - Рачно Завршено & . Шарена уметност за просторот на вашето дете тоа е исто толку забавно како и тие. Дизајн Од Риса Квалија.

Основните својства

Додатоци на производот