Табела со цврста разновидна покривка од 8 'борови табела
Неодамнешно

Табела со цврста разновидна покривка од 8 'борови табела

DEN 719.84

Това е достапна

На прв поглед, чаршафите се малку веројатно место за наоѓање на иновации кои се менуваат во игра, но Table Vogue го смени ова со својата линија на прилагодени табели. Написот за чаршафи е високо ценета ставка за настани скоро 2, 000 години. Покривните облоги на табелата не се драстично променети по изглед или дизајн уште од петнаесеттиот век - до сега. Table Vogue создаде иновативен производ кој решава неколку долгогодишни проблеми околу перформансите и дизајнот на чаршавот. Конструиран со патентиран и заштитен зашиен агол и плетенка, прилагодени табели, опремени табели се направени специјално за да одговараат на табелите за преклопување на алатката со стандардна големина и банкет, без употреба на клипови, иглички или здолништа. Написите за табели со табели се дизајнирани за внатрешна и надворешна употреба. Современото вклопување изгледа чисто и може лесно да се украси за да одговара на комплементарните прибор за јадење или додатоците од сите типови. Должината на подот на оваа обвивка уредно ги маскира нозете на масата и ја прави забавата на отворено или услугата во стилот на вклучена ветер. Лесно одговара на табелите со картички, штандовите со диџеи, табелите за конференции и просторите за настани. Достапно во разноврсна низа на бои, печатење во бали и карирани пикник. Чаршавот е направен од микрофибер полиестер за миење машина. Материјал : 100% издржлив полиестер. Димензии : 96 "l x30" w. Совршено вклопување : Поточно да се вклопат табелите за преклопување на алатката за стандардна големина и банкет без употреба на клипови, иглички или здолништа. Се вклопува во преклопување на табели за вклучена, маси за пикник на отворено, трпезарија и кујнски маси. Покривање на табелата со полиестерска ткаенина за лесна нега за машини за нега. Еластичен на бледнее, рипси или атмосфера.

Основните својства

Додатоци на производот

Logitech Craft 920-008484
Неодамнешно
Logitech Craft 920-008484
Това е достапна
DEN 1.33
ценето: